Nisan Ayı Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi.

0

 

AK Parti Yalova İl Yerel Yönetimler Başkanlığınca Her Ay Düzenlenen Yerel Yönetimler İstişare Toplantısının Nisan Ayı İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi.

Toplantıya; İl başkanı Yusuf Ziya Öztabak,İl genel meclis başkanı Yaşar Demirel,İl yerel yönetimler başkanı Bayram Fettah Koçgündüz,il gençlik kolları başkanı Furkan Karamercimek,il kadın kolları başkanı Melahat Yalçın,merkez ilçe başkanı Umut Güçlü, İlçe Başkanları ve Ak parti belediye başkanları katılım sağladı.

Toplantıda konuşma yapan Öztabak; Yalova’daki belediyelerden gelen talep ile ihtiyaçlarına uygun projeler üretmeyi sürdüreceklerini belirten Öztabak, “Belediyelerimiz çok önemli yatırım ve projelere imza atıyor. Büyük hedef ve program ile yoluna devam eden, AK belediyelerimiz bu süreçte konumunu daha da yükselteceğine inanıyoruz. Halkımız her zaman hizmetin en iyisini hak ediyor İlçelerimizde ve beldelerimizde AK belediyecilik bayrağını en güzel şekilde dalgalandırmamız gerekiyor. İlçe ve beldelerimize devam eden yatırımlar ve yeni projeler için tüm belediye başkanlarımıza büyük görev düşüyor. Vatandaşımıza hizmet etmek için seferberlik halinde olmamız gerekiyor. Hükümetimiz ve yerel yönetimlerimiz söz verdiği her hizmeti yapma gayretinde.”dedi.