Muharrem İnce Gelince…

0

Ülke genelinde 80 ayrı miting yapan ve 80 vilayette coşku ile karşılanan CHP Milletvekili Muharrem İnce Yalova’ya döndü.

Kendi ilinde refarandum çalışmaları konusunda Ak Partinin çok gerisinde kalan Yalova CHP teşkilatı ve CHP li Yalova belediyesi Muharrem İnce Yalova’ya dönünce referandumu hatırladı.

Anayasa değişikliği referandumu için yapılan çalışmalar da özellikle Yalova’da Ak parti teşkilatları sokak sokak gezerek,eski il başkanları,milletvekilleri ile çalışmaları göz doldururken Yalova’da CHP istenilen performansı sergileyemedi.Bugün Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin Yalova’ya dönmesi ile kıpırdanma yaşayan teşkilatların son on günde ne kadar toparlanacağı merak konusu.

Yalova genelinde 3-5 yerde bulunan HAYIR logolu afişlerin azlığı ise dikkatlerden kaçmıyor.DP partinin bile HAYIR kampanyası için stand açtığı ve çalışmalarını daha istekli yürüttüğü Yalova kamuoyunun gözünden kaçmazken Muharrem İnce’nin yokluğunda yaşanan bu garip siyasi hamle de kamuoyunda konuşuluyor.

Bugün Yalova Belediyesinin de tam kadro katıldığı yürüyüşe Muharrem İnce’nin afişlerimizi kesiyorlar tepkisi damga vurdu.Asılan afişlerin kesildiğini iddia eden Muharrem İnce,afişlerimizi kesenleri nöbet tutup yakalayacağız dedi.Otobüsten yaptığı konuşmayı dışarıdan dinleyen bazı Yalovalılar, Muharrem İnce’yi yanıltıyorlar,kendisi gelmeden önce teşkilatı kaç afiş yaptırtmış,astırmış ki kesilmiş’ şeklinde konuştular.