Güner’e nezaket ziyareti

0

Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Havva Kayer ve yönetim kurulu üyesi Nuray Yıldız, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’i makamında ziyaret etti.
Okul Aile Birliği’nin çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Yardımcısı Güner, kendisinin de emekli bir eğitimci olduğunu belirterek eğitimin ve eğitimcilerin her zaman yanında ve destekçisi olduklarını söyledi. Güner, “ Yalova Belediyesi’nin imkanları dahilinde okullardan gelen taleplere mümkün olabildiğince destek olmaya çalışıyoruz. Okullarımızı spor sahaları, çevre düzenlemeleri, tamirat, tadilat ihtiyaçlarının giderilmesi aşamasında destekliyoruz. Çocuklarımızın sınavlara hazırlanmalarında yardımcı olması amacıyla matematik kartları dağıttık. Ayrıca çocukların sportif anlamda desteklenmesi amacıyla da her mahalleye spor sahaları yaptık” dedi.
Yapılan nezaket ziyaretinde Okul Aile Birliği Başkanı Havva Kayer, Yalova Belediyesi’nin eğitime vermiş olduğu katkılardan dolayı Başkan Yardımcısı Güner’e teşekkür etti.