Ak Parti Tıp Bayramı Ziyaretleri Gerçekleşirdi

0

 

 

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü,parti yöneticileri, gençlik kolları ve kadın kolları ile birlikte, Yalova Devlet Hastanesi, Atakent Hastanesi ve Uzmanlar Hastanesi’ni ziyaret ederek, doktorların ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
Başkan Öztabak, “Bugün 14 Mart Tıp Bayramı bu vesile ile mesaimize hastanelerimizde başladık. Başhekimlerimizi ziyaret ederek onların nezdinde doktor ve sağlık çalışanı arkadaşlarımızın tıp bayramını kutladık. Hekimlerimiz bizim olmazsa olmazımızdır, her türlü zor şartlarda gece gündüz demeden 7/24 halkımıza sağlık dağıtan, şifa dağıtan, onların iyileşmesi için, sağlığı için ve mutlu olmaları için uğraşan meslektaşlarımızdır. Kutsal bir mesleği icra eden ve insana hizmet eden bir meslektir. Sağlık olmadan hiç bir şey olmaz. Her şeyin başı sağlık. Sağlık deyince de akla tabii ki hekimlerimiz geliyor. Ben tekrar hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarının bayramını kutluyor, her şeyin gönüllerince olmasını diliyorum” dedi.
AK Parti teşkilatı hastanelerde sağlık çalışanlarına ve hastalara karanfil dağıttılar. Hastane yöneticileri ise Başkan Öztabak ve AK Partililere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.