0

Ünlü Televizyon Programcısı ve Yazar İrfan Değirmencioğlu Yalova ADD’nin düzenlediği toplantıda Yalovalılara seslenecek. Değirmenci, Yalova’da yeni çıkardığı “Bir Uyuyup Uyanalım” kitabını da imzalayacak

Referandumda ‘Hayır’ oyu vereceğini açıklamasının ardından Kanal D’de sabah haberlerini sunan İrfan Değirmenci’nin işine geçtiğimiz haftalarda son verilmişti.

Yalova ADD Şubesi ” 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” nedeniyle düzenlediği etkinlik kapsamında Ünlü Televizyon Programcısı ve Yazar İrfan Değirmenci’yi Yalova’ya davet etti.

İrfan değirmenci 18 Mart Cumartesi günü saat 18.00’de Gazipaşa Caddesinde bulunan Halil İnalcık Kültür Merkezinde “Çanakkale Ruhu” konulu söyleşiye katılacak.

Dinleyicilerin sorularını da yanıtlayacak olan İrfan Değirmencioğlu, söyleşinin ardından yeni çıkardığı”Bir Uyuyup Uyanalım” adlı kitabını imzalayacak.

Yalova ADD Şubesi Başkanı Taner Ozan yaptığı açıklamada ” 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” nedeniyle düzenlediğimiz söyleşiye tüm Yalova halkını davet ediyoruz” dedi