Kiracısını Döven Doktorlara Tepki Büyüyor!

0

Takipçisi olacağız!

İddiaya göre, Geçtiğimiz günlerde Yalova’da Özel bir hastanede doktor olan H.K satın aldığı binada kiracı olan ve evi boşaltmasını istediği M.K ‘yı konuşmak için çağırdı. Bad godesberg parkında bir kafede buluşan ve aralarında çıkan tartışmanın ardından evsahibi olan Doktor H.K, yanındaki doktor A.Ö ve adı tespit edilemeyen 1 Sağlık Teknisyeni ile birlikte kiracısı olan M.K’yı darp ettiler.

Yalova Siirtliler Dernek Başkanı ​Vedat Babaoğlu yaptığı yazılı açıklama ile Yalova’da Özel bir hastanenin 2 doktor ve 1 teknisyeni tarafında darp edilen Siirtli M.K ‘ye sahip çıktı. Bir hemşerimize yönelik 23.02.2017 tarihinde Yalova Bad godesberg Parkta yaşanan saldırıya ilişkin Siirt Kültür ve Dayanışma Derneğinin basın açıklamasıdır.

Hastasını tedavi eden, iyileştiren ve ona sevgiyle yaklaşan Hipokrat yeminine sadık kalan tüm doktorları seviyoruz. Onlar bizim baş tacımızdır. Ama bu özelliklerden yoksun, insanlıktan zerre kadar nasibini almayan, yasa tanımayan, içleri öfke ve şiddet dolu, sağa sola saldırmayı adet haline getiren beyaz önlüklü Karalanmış Ali’yevleri kınıyoruz lanetliyoruz.

İşte bu kişiler 23.02.2017 tarihinde bir hemşerimizi darp ederek hastanelik etmişlerdir. Bu menfur saldırıdan dolayı yetkilileri göreve davet ediyoruz, lütfen sağlık ordusuna gölge düşürecek böyle kişileri barındırmayınız.

Biz Siirtliler Derneği olarak bu olayın sonuna kadar takipçisi olacağız.