Ak Parti Sahaya İndi..

0

Ak Parti Yalova İl Yönetimi adına yapılan basın açıklamasında yalnızca İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’tan bahsedilmiş olsa da fotoğrafta Ak Parti Milletvekili Fikri Demirel,İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel ve İl Yöneticilerinin de bu gezilere ve ziyaretlere katıldığı görülüyor..

İşte o açıklama…

 

AK parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak haftanın her günü esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet ediyor ÖZTABAK ziyaret kapsamında esnaflarla sohbetlerinde Referandum sürecinin başladığını dile getiren ÖZTABAK, teşkilat olarak sürekli referandum sürecinde daha fazla bir arada olacaklarını vurguladı. ÖZTABAK referandumda halkın ülkemizin geleceğini oylayacağını belirtirken teşkilat olarak halkımıza anayasa değişikliğini en iyi şekilde anlatacaklarını ifade etti.

İl Başkanı Yusuf Ziya ÖZTABAK ziyaretleri sırasında şunları dile getirdi“ AK Parti il teşkilatı olarak bütün birimlerimizle birlikte sürekli Yalova’ mız için ne yapabiliriz onu tartışıyoruz. Bu ziyaretlerde en önemli konu hemşerilerimizle bir arada olabilmek, onların halini, hatırını sorabilmektir. Bu tür çalışmalarımız bundan sonra da artarak devam edecek. AK Parti il ve ilçe teşkilatları olarak her fırsatta esnafımız ile bir arada olma çabası içindeyiz. Yoğun çalışma programı arasında vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösterdiğini dile getiren ÖZTABAK, bu kapsamda esnaf ziyaretlerine de önem verdiğini ifade etti,