Başkan’dan Bakan’a ‘EVET’ sözü!

0

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Ankara’da görüştü. Görüşmede; Yalova’daki çalışmalar ve referandum hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile görüştü. Bakan Bozdağ’a Yalova ve Subaşı’ndaki çalışmalar hakkında bilgi veren Volkan Yılmaz, referandum konusunda da bilgiler aldı. Yalova ile ilgili bilgileri dikkatle dinleyen Bakan Bekir Bozdağ, bundan sonraki çalışmaların içine referandumun da eklenmesi ve ‘evet’ oyu için vatandaşların bilgilendirilmesi istedi. Başkan Yılmaz, Bakan Bozdağ’a referandumda ‘evet’ için gerekli çalışmaları fazlasıyla yapacakları sözünü verdi.

‘Referandumda neden evet?’
Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a referandumda neden ‘evet’ denilmesi konusunda bilgiler veren Adalet Bakanı Bozdağ, şunları söyledi: “Türkiye her zaman AK Parti gibi güçlü bir iktidar, Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir lider bulamayabilir. Biz öyle bir sistem kuralım ki bu sistem operasyonlara kapalı, milletine dayalı, güçlü iktidarlar çıkarsın. Tüm olumsuzluklara karşı güçlü bir Türkiye için referandumda ‘evet’ diyeceğiz. Halkımızın referandumda büyük çoğunlukla ‘evet’ diyeceğine inanıyoruz.”