Çınarcık 2.Kez Emitte

0
Çınarcık Belediyesi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da EMITT Fuarı’na katılacak.
Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan, Doğu Akdeniz ve Avrasya’nın en büyük turizm buluşması EMITT Fuarı, 26-29 Ocak tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan TÜYAP Fuar ve Kültür Merkezi’nde yapılacak. Bu yıl 21. kez düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, her sene dünyanın dört bir yanından turizm ve otel işletmecileri, tur operatörleri, seyahat acenteleri, etkinlik organizatörleri ve resmi kurumları bir araya getiriyor.
Turizm sektörünün kalbinin attığı fuara geçtiğimiz yıl ilk kez katılan Çınarcık Belediyesi, bu yıl da fuara katılıp stant açacak. Geçtiğimiz yıl ilk kez katıldıkları fuara bu yıl daha tecrübeli bir şekilde hazırlandıklarını belirten Kurt, “Çınarcık’ımız turizm konusunda her şeye sahip, doğa harikası bir yer. Ancak tanıtım konusunda eksiklerimiz vardı. EMITT Fuarı bu anlamda bize olumlu katkılar yapan bir organizasyon. Geçtiğimiz yıla göre daha iyi bir hazırlık yaptık” diye konuştu.
Çınarcık Belediyesi bu yılki fuarda Çınarcık işi gibi yöresel ürünlerin yanı sıra deniz, kum, orman gibi ilçenin turistik değerlerini tanıtacak. Fuara Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt da katılacak.