ÇİFTLİKKÖY’DE RAMAZAN’A HASAT VAKTİYLE VEDA

0
20temm.hasat

20temm.hasat

Çiftlikköy Belediyesi 2. Şehr-i Ramazan Şenlikleri, Hasat Vakti konseriyle sona erdi. Bir ay boyunca Mokamp alanına kurulan sahnede birbirinden güzel konserler, söyleşiler, çocuk tiyatroları, gösterilerle gerçekleştirilen Ramazan Şenliklerine son gün ilahiler ve semazen gösterisi damga vurdu.

SEMAZENLER MEST ETTİ

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Sedat Bahadır’ın ve Çiftlikköylülerin ilgiyle izlediği konserde tasavvuf müziğinden en güzel eserleri seslendiren grup üyeleri, kendi albümlerinden şarkılara da yer verdi. Gecenin sürprizi ise Hasat Vakti yüreklere dokunan eserlerini icra ederken sahnede semaya dönen semazenler oldu. Müzik şöleninin sonunda Çiftlikköy Belediye Meclis Üyesi Sedat Bahadır tarafından grup üyelerine teşekkür plaketi takdim edildi.

SİLPAGAR, “HER KESİME HİTAP EDECEK BİR PROGRAM OLDU”

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da kapanış konuşmasında, “Her kesime hitap edecek, Ramazanın ruhunu da destekleyecek bir program hazırlamaya çalıştık. Fakat şöyle bir şey gördüm, konserler daha çok ilgi görüyor. Çiftlikköy’e getirdiğimiz değerli büyüklerimiz vardı, Sinan Yağmur, Talha Uğurluer, Yavuz Bahadıroğlu vardı. Bu isimlerle kolaylıkla buluşmak kolay değil. Keşke bu söyleşilerde insanlar daha fazla olsaydı. Çünkü onlar kalabalığı gördükçe konuşma istekleri de artıyor. Mesela Coşkun Sabah’ta programını halktan istek ve arzuyu görünce 1’e kadar da uzattı. Sizlerden bu konularda da destek bekliyoruz. Bunu sizlerden özellikle istiyoruz. Ramazan Bayramımız şimdiden herkese mübarek olsun, kutlu olsun” diye konuştu.

“ÖZDİLEK KAVŞAĞI YATIRIM PROGRAMINDA”

Başkan Silpagar, Çiftlikköylülere kavşak projesinin yatırım programına alındığı müjdesini de verdi. Silpagar konuyla ilgili olarak, “Özdilek kavşağımız yatırım programına alındı. Özdilek kavşağımızla ilgili olarak bizim çizdiğimiz proje yatırım programına alındı. Bayramdan sonra ihalesi yapılıp inşallah Çiftlikköy’ün ölüm kavşağı artık son bulacak. Artık Çiftlikköy halkı sahili ile oradaki ışıklara takılmadan buluşacak. Belediyemizin sitesinde kavşak projesiyle ilgili animasyonu oynuyor. Aynı proje Özdilek kavşağına geliyor” şeklinde konuştu.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/atawp/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997