DOST BAŞA….GAZETECİ AYAĞA BAKAR…

0
LVVV

LVVV

Doğu sahil bandı üzerinde Yürüyen Köşk’e sahilden ulaşımı sağlayan köprüdeki olumsuzlukları yerinde görüp, aksaklıkları Fen İşleri Müdürünü arayarak not ettiren Yalova Belediye Başkanı Sayın Vefa Salman’ın sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafta tek dikkat çeken ayrıntı Araştırma Sahilinde var olan köprünün yıpranmışlığı değil.

Sayın Vefa Salman’ın fotoğraf karesinde gözüken ayakkabıları da köprünün deliği kadar dikkat çekici.Dünyaca ünlü marka olan Louis Vuitton’un ikonik harfleri olan LV  loafer tarzı ayakkabıları Louis Vuitton internet sitesinde ‘el yapımı ve dikişli düz,mat dana derisinden son derece esnek,yastıklı lastik taban’ tanıtımı ile satışa sunulmuş.

Louis Vuitton marka ayakkabılar ve çantalar Fransızların dünya sosyetesine olan armağanı olarak biliniyor.Yalova Belediye Başkanı Sayın Vefa Salman’ın Fransız malı  ve el yapımı olan ayakkabılarının indirimli sezon fiyatı ise 710 Dolar yani bugün ki kur ile 2000 TL ye yakın.

LUS

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/atawp/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997